Саморозвиток

Історія початку, або хто допоміг мені стати на ноги

By 29.12.20178 Січня, 2018No Comments

Мабуть в кожного в житті бувають переломні моменти. Переважно вони стаються з подіями, котрі не надто хороші. Я багато читав таких історій, коли життя давало під зад, і аж тоді починались кардинальні зміни.

Якщо я зараз скажу, що в мене був такий самий момент – Ви повірите? Думаю ні 🙂 Я не можу сказати, що в мене було усе погано чи дуже добре. Я просто вирішив нарешті робити те, що мені подобається. Подорожувати. А для цього мені потрібно навчитись заробляти онлайн.

Як все почалось?

Це був початок 2014 року. Я тільки повернувся в Україну, після 2х річного перебування в США. Куди рухатись, що робити далі? Я не знав. Та жити тим студентським життям, котрим я жив до США, мені не дуже хотілось (я знову повернувся на навчання в університет).

Вигляд на Нью Йорк

Я випадково натрапив на чудовий сайт OpenMind.com.ua , власником котрого є Орест Зуб. Ось можете прочитати про нього тут. Думаю сенсу розписувати про Ореста немає. Краще за все говорять його звершення та його учні. (Про Ореста дізнався саме від однієї з його учениць – Ірини Сагайдак)

Орест Зуб

 

І так, я натрапив на сайт. Підписався на розсилку. І буквально за декілька днів, мені приходить запрошення на онлайн конференцію Ebiz, котру організував, знову ж таки, Орест. Доречі, в ній взяли участь декілька тисяч людей.

Сталось так, що один зі спікерів шукав собі помічника. На той час, в мене не було ніяких практичних знань у сфері онлайн-бізнесу, чи інтернет-маркетингу. Хоча книг по маркетингу я прочитав з десяток. Та вони не були підкріплені ніякими практичними навичками. Теорія – це класно, та без практики – це просто теорія. Та все ж Устин (спікер, котрий шукав помічників), взяв мене на пробний період.

Щоб якось встигати вчитись та працювати у новій сфері, я купив книгу Формула продуктивності, котра дала мені те, чого в той момент мені критично не вистачало – продуктивності і оптимізації мого часу. Пізніше, мені також випала нагода пройти 10-ти денний тренінг Формула Продуктивності. І це справді було щось. Я почав працювати в декілька разів продуктивніше, і водночас відчуваючи себе більш бадьорішим та щасливішим. Так класно бачити викреслені справи з щоденника. Тут ви можете також подивитись відгуки учасників тренінгу: Фінальні результати учасників.

На початку все було надзвичайно тяжко. З ранку до ночі мені доводилось сидіти за комп’ютером, щоб вийти на рівень хороших знань. Часто мене відволікали друзі, кличучи гуляти. Та розуміючи, що я ще багато чого не знаю – я просто закривався в кімнаті, вимикав телефон і працював. Особливо тяжко було літом. Коли усі ідуть на річку, веселяться з ранку до ночі. Та я не піддавався на спокусу кинути все, і піти випити пива, з думкою «Я стільки працюю, потрібно і відпочити». Так пройшло моє літо.

Що ж далі?

Походивши в університет ще півроку, я зрозумів що витрачаю свій час. Тож на початку осені, перед початком нового навчального року (мав початись 4й курс мого навчання), я пакую рюкзак, беру свою чудову дівчину Олю за руку і їду в аеропорт (Правда перед тим ми купили квитки та зробили візу 🙂 ). Тобто я вкотре кидаю навчання в університеті.

 

Наступного дня ми були уже в Азії. Ось так, проста конференція дала мені те, чого я хотів – подорожувати :), не сидячи на місці. Та я не просто спакував речі і полетів без цілі. Ні. Я полетів до Устина, де продовжив працювати з ним і ще одним, тепер уже хорошим другом та компаньйоном Ігорем Іваницьким, (котрий прилетів через місяць після мене) в команді Foto-Guru. Так, я ще трішки набрався знань та навиків у сфері інтернет маркетингу та реклами.

Але як би там не було, я завжди прагнув створити свій власний сайт. І знову ж таки на допомогу прийшов Орест, з курсом BlogBasterd. За допомогою його безкоштовних порад, за один день я створив сайт, і зараз маю змогу писати на ньому цю історію 😉

Це ще не кінець. Хочу відкрити Вам секрет 🙂

Попрацювавши доволі довгий час з Устином, мені захотілось рухатись далі. Я створив свій сайт, по тому як рекомендував Орест. І зараз працюю над його наповненням. Для кого і для чого створений ресурс ви можете подивитись на сторінці Про нас

Також , хочу відкрити один секрет. Як тільки я почав читати блог OpenMind, мені дуже хотілось щоб Орест став моїм наставником. І я поставив собі за мету стати частиною команди OpenMind. Пройшов рівно 1 рік. Зараз я являюсь помічником Ореста. Моя мета досягнута.

Підсумую вище сказане.

Я почав не знаючи нічого. Я толком і не знав що таке блог і для чого він призначений. Та завдяки зустрічі з Орестом Зубом, я зараз працю над двома крутими проектами, про котрі ще рік тому і не думав. Зараз я в котре відправився в довготривалу подорож, уже не переживаючи де знайти кошти на це. Я повнісю переклав на свої плечі власну освіту (вчусь я кожного дня). Я подорожую, не залежачи від місця роботи. Я можу вільно пересуватись світом. І все це завдяки одному e-mail, в котрому було запрошення на Ebiz.

P.S. Не витарачайте часу на роздуми та пережтвання, що у Вас не вийде, що ви надто мало знаєте, у Вас не має навичок і інші відмазки чому не взятись за справу. Усе вийде! Як тільки Ви зробите перший крок, Ви зрозумієте одну просту істину: якого милого ви раніше чекали і нічого не робили?

Дотримуйтесь правила ДДД. Діяти, Думати, Діяти. Переставляти місцями можна перше і останнє слово 😉

Тепер мені хотілося б почитати ваші історії? Хто і як вплинув на Ваше життя? Напишіть в коментарях.

Leave a Reply