МаркетингПодкасти

[Podcast #02]- Як визначити ідеального клієнта. Практичні завдання для пошуку ЦА та Аватар

By 08.01.201827 Травня, 2019No Comments

В попередньому подкасті, ми розглянути питання платного трафіку та його майбутнє. Те, яким чином ви повинні вести ваш бізнес, якщо бажаєте залишитись в переможцях. Сьогодні ж ми поговоримо про Аватар.

Більшість проблем з котрими стикаються підприємці та маркетологи – це не знання власного ідеального клієнта.

Скажімо, якщо ми продаватимемо пігулки від болю в спині, то нам просто потрібно знайти людину, котра страждає від болю. І тоді наша цільова аудиторія може бути така: Чоловіки 20-60 років котрі проживають, скажімо в Україні. І їх болить спина. Логічно? Те ж саме і з жінками.

Та тут виникає проблемка. Коли ми починаємо налаштовувати рекламу, то вибрана аудиторія – просто величезна. І показ таких оголошень – все одно що стріляти з гармати по горобцях. В одного двох ви влучите. Але ефективність такого “пострілу буде дуже мізерна.

А якщо ми розділимо наших клієнтів, під котрих ми створимо окремі оголошення,  на водія далекобійника та спортсмена. Скажімо обох болить спина. Але причина болі різна. І якщо ми окремо створимо оголошення для водія та окремо для спортсмена. Використавши конкретні знання про них. Як гадаєте, який буде результат? В кого вірогідніше придбає пігулки спортсмен? В компанії котра продає пігулки від болю в спині, чи компанія котра продає пігулки від болю в спині для спортсменів?… Хоч це будуть одні і ті ж пігулки…

Саме тому, першим і основним питанням з котрим повинні розібратись як власники бізнесу так і маркетологи – це визначити сегменти ЦА (цільова аудиторія) та ваші Аватари. Не ті сині чувачки з фільму 🙂 А ваш ідеальний клієнт.

На жаль більшість нехтують цим. Але це те основне, без котрого всі подальші ваші рекламні оголошення будуть летіти в трубу. Бо якщо ви не знаєте як мислить і чого хоче ваш клієнт – то з великою ймовірністю 90% вашого рекламного і маркетингового бюджету полетить в трубу.

В цьому подкасті ми розглянемо практичні питання, котрі допоможуть Вам чітко виділити вашого аватара. Зрозуміти хід його думок. Готові? Тоді беріть блокнот і ручку та тисніть кнопочку Play!

Якщо вам сподобався даний подкаст – поділіться ним з друзями чи запишіть ваші питання в коментарях. Чим більше тем на розгляд я отримаю, тим більше ідей для подкастів матиму 🙂  Це буде сигналом для мене продовжувати розвивати даний напрямок.

PS. Бажаєте дізнатись більше про рекламу в Facebook і стати експертом в цій галузі? Вам сюди

Ps.s. Нещодавно на курсі facebook advertiser виникло питання, як краще підібрати аватар. Бо скільки б ми його не створювали, він завждизапилюється в архіві. І я створив чіткий шаблон з фотографією Аватара 🙂 Так, саме так. Ми знайшли навіть фото нашого аватара. І тепер, коли ми складаємо рекламні матеріали – ми чітко бачимо до кого ми звертаємось. Така візуалізація дуже допомагає.

Хочете отримати такий шаблон?  Перейдіть сюди