Facebook Ad Tip #1: Залиште рутинну роботу і знайдіть Натхнення

By 03.04.2018 Травень 15th, 2018 No Comments

В маркетингу, добрим є те, що завжди є місце для покращення. Ви можете оптимізувати ваш сайт, вашу реклами, ваші тексти. І як взаємодія та конверсія просто ростуть на очах.

Але, успіх приходить з вміннями. Тож, у мене є питання до вас: За шкалою від 1-10, як високо ви б оцінили власні скіли у Facebook рекламі?

Якщо ви щойно подумали “Десять!… ок.. можливо дев’ять…” тоді, я освячую вас у Верхоного Магістра і залишу вас. Просто закрийте цю сторінку і ідіть займатись вашою магією. Ви справді круті!

Але, якщо ви хочете покращити вашу Facebook рекламу та ROI, стовривши оголошення на котре людине неможе врятуватись, як тільки клікнути, це правильне місце для вас. 

Я підготував вам “карту скарбів” у Facebook рекламі. І зібрав Вам колекцію порад та “секретних секретів” ? котрі дізнався як в важкий спосіб, тестуючи і оптимізуючи рекламні кампанії, так і з інших закритих та перевірених мною джерел.

Але пам’ятайте, що не усі ці поради на 100% спрацюють у вас.

Проте, я закликаю, щоб ви взяли ці хаки і провели тест у себе та перевірили на власних кампаніях!

Facebook Ad Tip #1: Залиште рутинну роботу і знайдіть Натхнення

Уявіть, що ви готові до запуску нової рекламної кампанії в Facebook. Ви заходите в Рекламний кабін і створюєте текстове повідомлення, вибираєте картинку, створюєте заголовок і заповнюєте решту необхідних пунктів. Через 20 звилин ви завершили та запустили рекламну кампанію.

Чог тут не вистачає? – Дослідження. 

Після створення сотень, якщо не тисяч рекламних кампаній в нашій компанії Consigliere, я побачив, що навіть 40 хвилинна сесія брейн шторму, може КАРДИНАЛЬНО змінити різницю в ROI.

Подумайте про брейншторм сесію, як про можливість пошпигувати за вашими конкурентами.

Де я шукаю натхнення? Ось на цих 2 ресурсах: AdEspresso ad gallery  (раніше писав про це в одному з листів) і Moat display ads search

Щоб зануритись в потік думок і знайти справді хороші ідеї, рекомендую почати з цих 5 питань:

  1. Під яким кутом ви хочете показати ваш посил? (Іншими словами, яким буде ваша Унікальна Торгова Пропозиція (УТП). Не плутайте з продуктом)
  2. Які ви знаєте найкращі приклади рекламних оголошень/сайтів що уже показують схожі посили?
  3. Що в інших працює добре, на що вам варто звернути увагу та застосувати у себе?
  4. Що ваші конкуренти та інші сході продукти роблять краще ніж ви у рамках маркетингу та дизайну?
  5. Які круті приклади ви б могли застосувати в вашій наступній рекламній кампанії?

Після 40 хвилинної брейншторм сесії, виділіть найкращі ідеї і перейдіть до створення рекламних банерів, та крутої унікальної пропозиції, на котру обов’язково повинні клікнути.

Я часто зберігаю в нотатках Еверноута чи Гугл драйву ідеї котрі, на мою думку можуть круто спрацювати. Пізніше, ідеї котрі не використав, стають мені як допоміжні для створення A/B тесту чи для боротьби від “вигарання” аудиторії.

Якщо ваша перша рекламна кампанія не спрацювала, у вас завжди будуть ідеї для запуску плану Б.

Ps. Наступні поради, а їх порядка 30 з гаком штук будуть виходити в каналі телеграм та по Email.

Leave a Reply