Маркетинг

Онлайн конференція Ebiz2015. Як Українцям заробляти в іноземній валюті. День 1

14 квітня 2015 року розпочалась онлайн конференція на доволі болючу, та все ж актуальну тему для українців у цей не простий для нас час. Тема конференції звучить так: “Як заробляти у доларах чи іншій стабільній міжнародній валюті, не будучи програмістом чи технічним ІТ працівником”

Організатором даної конференції виступив Орест Зуб, український блогер та онлайн підприємець, автор сайту openmind.com.ua та ряду інших. Мені також випала нагода допомогти Оресту в організації даної події, так як на даний момент я працю в команді OpenMind.

Минулого року уже відбувалась схожа конференція. Саме з неї і почався мій онлайновий шлях 🙂

А тепер давайте повернемось до наших спікерів та підсумку першого дня.

Духлій Пилип – Не ІТ фріланс в Україні

Відкрив дану подію Пилип Духлій, котрий поділився з нами чудовою доповіддю про принципи роботи на зарубіжних англомовних фріланс біржах. Не буду довго вихваляти, просто дивіться його виступ :)Ну і долучайтесь до групи про фріланс beFree – фріланс для українців. Там ви знайдете дуже багато корисної інформації.

***

Іван Бобров –  Як заробляти на знаннях іноземної мови

Не менш ефектно та чудово виступав Іван, котрий розпочинав свій шлях як перекладач на фріланс біржах. Він розповів як можна простому укаїнцю зі знанням іноземної мови заробляти більше $700 в місяць.

Ось блог Івана  IvanBobrov.com.ua, де ви можете почерпнути більше інформації про нього, а також про методи швидкого вивчення іноземних мов. Ну і звичайно його доповідь.

***

Дана Левітас – Online work for English speakers from Ukraine

Дана являється співробітником компанії colnect.com. Її перевагоє є можливість працювати віддалено. Все що потрібно це комп’ютер та доступ до інтернету. Бльше про неї та саму компанію у відео доповіді


Також на даній конференції компанія в котрій працює  Дана, потрібні віддалені співробітники. Ну і ще приємним бонусом для усіх учасників являвся розіграш квитків на iforum.

Чудове завершення дня, а це тільки початок. По переду не менш класні доповіді.